Akaydın’dan Erdoğan’a cevap

0
1184

CHP Milletvekili Mustafa Akaydın, dün AKP’nin Antalya 6. Olağan İl Kongresi’nde kendisini suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kendi Twitter hesabından cevap verdi.

KORSAN – Dün partisinin 6. Olağan İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’li eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı kastederek, “Eskiden Antalya’da bira festivalleri yapılıyordu, belediye başkanı içkili masalarda pozlar veriyordu, ama Antalya artık özünü buldu” demişti. CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın Twitter’dan Erdoğan’ın iddialarına yanıt verdi. Maddeler halinde tweet atan ve aynı maddeleri metin halinde paylaşan Akaydın’ın Erdoğan’a yanıt metninden şunları söyledi: “Kendi tüzüğünüzü bile takmadığınız partinizin il kongresinde sindiremediğiniz ne varsa yinelediniz! Bilimsel çalışmalardan yoksun, temelsiz, içini boşalttığınız, sadece sayı olarak gördüğünüz ne varsa balon gibi şişiyor. Unutmayın ki balon bir gün patlayacaktır, patlaması yakındır”.

BELEDİYE BAŞKANINIZ KONYAALTI’NI SATTI

Akaydın yanıtında şunları söyledi: “Belediye Başkanınızın 4 Ocak 2017 tarihinde ‘içki masasında’ Konyaaltı Sahili’ni nasıl sattığını, daha nasıl satacağını anlatayım! Artan turist sayısını referans gösterip rekor turizmi safsatasıyla turizmi nasıl toparlayamadığınızı anlatayım! Yıkıma sürüklediğiniz ülkede alt üst ettiğiniz tüm her şeyin nasıl toparlanamadığını anlatayım! Artan taciz, tecavüz vakalarını anlatayım, saçmalıklara nasıl referans gösterildiğinizi anlatayım!”. (Korsan Gazete)

 

                                       

 

Cevap yazın

Yorum Yazınız.
Lütfen adınızı giriniz