Akit’ten Cumhuriyet’e tehdit: Sizi katletmek mubahtır

0
65
Akit TV’de yayımlanan ‘Gün Başlıyor’ programının sunucusu Yusuf Ozan, Cumhuriyet gazetesi için “Demokrasi falan hikaye, savaşta sizin gibileri katletmek mubahtır” dedi.

KORSAN – Hükümete yakın Akit TV’de yayımlanan “Gün Başlıyor” programının sunucusu Yusuf Ozan, Cumhuriyet gazetesine hakaretlerde bulunup “katliam” ile tehdit etti. Odatv’nin haberine göre Akit TV sunucusu Yusuf Ozan, gazete manşetlerini okurken sıra Cumhuriyet’e geldiğinde, gazetenin “Afrin’de 11 şehit” manşetinin algı operasyonu olduğunu iddia ederek hakaretlerde bulundu. Daha sonra şeriatın ve idamın gelmesini dileyerek gazete çalışanlarını “Keşke şerait olsa keşke bir de idam olsa sizi sallandırsa” diye hedef alıp tehditler savurdu.

‘KEŞKE TEK ADAM REJİMİ OLSA’

Akit TV sunucusu Yusuf Ozan, şunları söyledi: “11 hoşuna gitti, bu sayısıyla orgazm olduğun için bunu manşete çektin. Tek adam rejimi olsaydı, ah keşke olsa… Sizi iki dakikada kapatsa, keşke bir de şeriat olsa, keşke idam olsa sizi sallandırsa, açık konuşuyorum hepiniz hainsiniz… Demokrasi kılıfının ardına saklanan sizler, bu vatanın başına belasınız. İster alının, ister yırtının, keşke bu ülkede idam olsa. Kellenin gitmesi lazım, hainsin. Demokrasi falan hikaye, savaşta sizin gibileri katletmek mubahtır. Öfkeme yenik düşüyorum, siz hakikaten namus yoksunusunuz. Sizlerin Allah belanızı versin! Kansızsınız, namussuzsunuz, şerefsizsiniz, haysiyetsizsiniz. Sizde bir dirhem din iman yok. Bir dönemin kalıntılarısınız. Bunlar kripto siyonist. Böyle bir dönemde bu ülkeye operasyon çeken haindir”.

Cevap yazın

Yorum Yazınız.
Lütfen adınızı giriniz