‘Gelecek İçin Biz’ grubundan ortak liste

0
354
Selin Sayek Böke, İlhan Cihaner, Orhan Sarıbal, Niyazi Nefi Kara ve Ali Şeker’den oluşan ‘Gelecek İçin Biz’ grubu Parti Meclisi seçimlerine ortak listeyle katılıyor.

KORSAN ÖZEL HABER – Ankara’da yapılan CHP 36’ıncı Olağan Kongresi’nde dünkü genel başkanlık seçiminden sonra bugün Parti Meclisi (PM) ve Bilim Kurulu üyeleri seçimi gerçekleştirilecek. Kongrenin yapıldığı Ankara Arena sabahın erken saatlerinden beri hareketli. PM’ye aday olanların stantları, afiş ve pankartlarıyla donatılan Ankara Arena’nın içi ve dışı tam bir panayır gibi. Selin Sayek Böke ve İlhan Cihaner’in başını çektiği, kendini ‘sol kanat’ diye adlandıran ‘Gelecek İçin Biz’ grubu PM seçimlerine ortak listeyle katılacak. Listede İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ve İstanbul Milletvekili Ali Şeker yer alıyor.

BUDAK’IN STANDI KAYBOLDU

Antalya milletvekillerinden Niyazi Nefi Kara’nın yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak ve PM üyesi Devrim Kök de yeniden aday. Devrim Kök’ün genç kızlardan oluşan çalışma ekibi sabah erken saatlerden itibaren broşür dağıtmaya başladı. Çetin Osman Budak’in ise geceden kongre salonuna bırakılan 2 standından birinin kaybolduğu ortaya çıktı. Budak’ın standında 15 kutu kadar kalem ve tanıtım malzemelerinin kaybolduğu anlaşılırken, olayın kimler tarafından gerçekleştirildiği öğrenilemedi.

Cevap yazın

Yorum Yazınız.
Lütfen adınızı giriniz