Köse açıkladı: Burhan Kılıç olayıyla ilgim yok!

0
602

AKP il başkan adayı olarak konuşulan Burhan Kılıç’ın üstünün çizilmesiyle bir ilgisi olmadığını söyleyen Milletvekili Mustafa Köse, il yöneticisi Mehmet Çetinkaya’yla ortaklık için de, “Geçmişte telefon bayisi açtık, ama fena battık. Başka ortaklığımız yok” dedi.

KORSAN ÖZEL HABER – AKP Antalya Milletvekili ve Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Mustafa Köse, il yöneticisi Mehmet Çetinkaya’yla ortaklık iddialarına açıklık getirdi. Geçmişte Mehmet Çetinkaya ve şu an bir üniversitede öğretim üyesi olan Evren Koç’la birlikte Antalya’da Güllük Caddesi’nde telefon bayisi açtıklarını ve ‘çok kötü battıklarını’ söyleyen Köse, bunun dışında bir ticari ilişkileri olmadığını belirtti. Evren Koç’un da iddia edildiği gibi firari olmadığını kaydeden Köse, “Kendisiyle okul yıllarından tanışırız. Birlikte iş yaptık. Kötü bir ticari yatırımdı. İflas ettik ve 2015’te şirketi tasfiye ettik. Evren Koç öğretim üyeliğine döndü” dedi.

BURHAN KILIÇ TEMAYÜLDEN ÇIKMADI

Antalya il başkanı adayı olarak ismi geçen eski milletvekili Burhan Kılıç’ın üstünün çizilmesinde de herhangi bir etkisi olmadığını dile getiren Köse, “Gerek Burhan Kılıç’ın, gerekse de eski milletvekilleri Sadık Badak ve Osman Akman’ın ismi il başkanlığı için geçiyordu. Fakat hiçbiri temayül yoklamasında ilk 6’ya giremedi. İlk 6’ya girenler de Ankara’ya çağrıldı. Biraz hızlı bir süreçti. Burhan Kılıç’ın adının karıştırıldığı otopark operasyonu da üzücü” diye konuştu. (Korsan Gazete)

 

Cevap yazın

Yorum Yazınız.
Lütfen adınızı giriniz