Muhittin Böcek’in adaylığı tamam mı?

0
1046

Kılıçdaroğlu’nu Konya Havaalanı’nda karşılayan Muhittin Böcek, belediye başkanları toplantısında yakınında oturdu. Kılıçdaroğlu’nun Mevlana Müzesi ve Konya Lisesi ziyaretlerine Böcek’i de götürmesi Büyükşehir adaylığı garantilediği yorumlarına yol açtı.

KORSAN – CHP’nin bugün Konya’da düzenlenen belediye başkanları toplantısına katılan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu havaalanında karşılayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in çeşitli ziyaretlerde de sürekli yanında olması dikkat çekti. Bir süredir CHP’den Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayını olduğunu açıklamaya başlayan Böcek’in Konya’da bir otelde yapılan belediye başkanları toplantısında Kılıçdaroğlu’na çok yakın oturması gözlerden kaçmadı. Partinin üst düzey yöneticileri bile arka sıralarda otururken Böcek’in Kılıçdaroğlu’na bu kadar yakın olması Büyükşehir adaylığını akıllara getirdi.

KILIÇDAROĞLU’NUN YANINDAN AYRILMADI

Kılıçdaroğlu’nu Konya Havalimanı’nda da en önde karşılayanlar arasında yer alan Böcek, VİP kapısından Kılıçdaroğlu’yla birlikte çıktı. Toplantının yapıldığı otelde Böcek, Kılıçdaroğlu’na arada dar bir boşluk kalacak kadar yakın otururken, Büyükşehir adaylığı için anılan bir başka isim olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Böcek’in yanında kalması da gözlere takıldı. Oteldeki toplantıdan sonra Mevlana Müzesi ve Konya Lisesi’ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, yanında Muhittin Böcek’i de götürdü. Bu görüntüler Muhittin Böcek’in Büyükşehir adaylığını garantilemiş olabileceği yorumlarına neden oldu. (Korsan Gazete)

Cevap yazın

Yorum Yazınız.
Lütfen adınızı giriniz